!!! Özel satış !!! İndirimli Fiyat

Ücretsiz Kargo HTB-1100 Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Çoklu Mod Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 2 KM

Satış
İndirimli Fiyat
Yeni koleksiyonlar

Ücretsiz Kargo HTB-1100 Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Çoklu Mod Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 2 KM

Derecelendirme:
0%
5 / 5 ( 1 )
SKU
c1220

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo HTB 1100 Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Çoklu Mod Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 2 KM, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo HTB-1100 Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Çoklu Mod Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 2 KM, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Stokta var
₺87.28

ücretsiz Kargo HTB-1100 Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Çoklu Mod Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 2 KM
mağazamıza hoşgeldiniz
bizim Hedef:
yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap
Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş var umuyoruz.
dükkan duyuru:
ürün sipariş ettiğinizde, birlikte benim mağazasından bir ürün seçebilirsiniz.
en kaliteli; Rekabetçi fiyat; Hızlı Sevkiyat; mevcut nakliye Bırak; Iyi ve Zamanında Hizmet, % 100% Memnuniyet; büyük sipariş için büyük indirim.
W armly Drop Shipping ve Toptan yapmak hoş geldiniz
ürün parametreleri: 100Base-FX fiber optik medya dönüştürür için 10/100Base-TX bükülü medya. uyum ile 10/100Base-TX ve 100Base-FX. IEEE 802.3u Ethernet standardı ile uyum dubleks modu: tam veya yarım dubleks modu. lif tipi: 850nm çoklu-mod çift fiber (RX/TX) veri aktarım hızı: 10/100 Mbps tipik mesafe: 2 KM konnektörler: RJ45-UTP ve çift fiber SC girdi: AC100-240V 5 V/0.2A 50/60 HZ çıktı: DC5V 6 Güç için LED ekran, FDX/Col, FX (Link/Act), TEKSAS (Link/Act), FX 100, TEKSAS 100 boyutlar: 95x71x26mm (Uxgxy) ortam Sıcaklığı: 0 ~ 70 derece nem: 5% ~ 90% LED Açıklama: LED renk fonksiyonu FX 100 yeşil yanıyor zaman 100Base-FX operasyon FX Link/ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. Bliks herhangi FX trafik mevcut olduğunda güç yeşil yanıyor zaman + 5 V Güç kullanılabilir FDX/Col yeşil tam dubleks modu etkinleştirildiğinde zaman yaktı. çarpışma olduğunda yanıp mevcut olduğunu TX 100 yeşil yanıyor zaman 100Base-TX kablo operasyon TEKSAS Link/ACT yeşil yanıyor zaman TP kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. herhangi bir trafik mevcut olduğunda yanıp söner

  • Marka Adı: TRENSBATTER
  • Model Numarası: HTB-1100
  • Color: Gray
  • Transmission Distance: 2KM
  • Fiber Connector: SC
  • Power: External power
  • Fiber: Duplex
  • Mode: Multimode

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
2018-12-23 Her şey yolunda
5/ 5 stars
Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir!